Konya Arçelik Su Sebili Servisi

Posted On Mart 18, 2012 at 1:32 pm by / Konya Arçelik Su Sebili Servisi için yorumlar kapalı

Konyada arçelik teknik servisi olarak su sebili arıza ve bakım işlemlerini sınıfında uzman profesyonel kadromuz ile daha kısa sürede daha ekonomik bir servis imkanı siz müşterilerimize sunmak firmamızın genel prensibi haline gelmiştir.

Su Sebili Tamir Servisiniz öncelikli prensibi siz değerli müşterilerimizin şikayetlerini tam olarak gidermektir.Yıllardır hizmet verdiğimiz sektörümüzde yeniliklere daima açık kadromuz ile konya ili ve ilçelerinde hizmet sunmaktayız. 

 

picture

Prensip Haline getirmiş olduğumuz Müşteri ekonomisine ürünlerin onarımı öncesinde ürünün masrafı hakkında bilgi vermemizdir. Yapmış olduğumuz tamir bakım teknik hizmetlerde 1 yıl süre ile yapılan işleme parça ve işçilik garantisi verilmektedir. Servisimiz özellikle hijyen konusunda titizlik ile hizmet vermektedir. tüketici isteğine bağlı olarak siz değerli müşterilerimizin evini veya işyerini ziyaret ederken müşteri isteği doğrultusunda galoş giyilmektedir.Gün ve gün gelişen ve yenilenen ürünlerin teknik müdehale arıza giderimi ve size daha kaliteli bir hizmet vermek için teknisyenlerimiz’e  arıza bültenleri ve periyodik halde düzenlenen teknik servis eğitimleri verilmektedir. size hizmet vermiş olduğumuz teknik ekip  kadromuzun mesleki eğitim belgeleri (usta-ustaöğreticilik) belgeleri mevcuttur.

pictureGezici konya merkez ilçelerinde arcelik Servis araçlarımızda arızası atelyede giderilmesi gereken ürünlerinizi nakliye esnasında herhangibir şekilde hasar görmemesi amacı ile streçleyerek nakledilmektedir , ve taşıma işlemi hassasiyetle yapılmaktadır.

Siz değerli müşterimiz Teknik servisimize müracatınız sonrasında size en yakın teknik servis ekibimiz telefon ile ulaşarak sizi ziyaret edecekleri saat aralığını vermektedir ve bu şekilde gün boyu servis beklemek zorunda kalmayacaksınız veya sizin istemiş olduğunuz bir saat aralığında hizmet sunulacaktır ürününüz atelyeye alım işleminden sonra ürünün tamir veya bakım masrafı atelye şefi tarafından size sorunun neden oluştuğu (elektrik voltajı,su kireci , parça deformasyonu veyahutta kullanım hatası) hakkında bilgi verilecektir. siz müşterimize teknik ekibimiz ürünün masrafını bildirerek sizin onayınız doğrultusunda ürüne müdahale edilecektir. Arızası giderilen ürününüzü size verilen hizmet fişi kaybedilmesi durumunda dahi bilgisayar arşivlerimizde saklanmaktadır bu şekilde sizin evrak saklama gibi bir probleminiz ortadan kalkacaktır.

pictureFirmamız Tamiratı ve onarımı yapılan arçelik marka klima , beyaz eşya , kombi , şohben ,ve elektrikli ev gereçlerinizin sorununu giderdikten sonra siz değerli müşterilerimize fatura – servis hizmet formu sunmaktadır konyanın tüm bölgelerine teknik servis hizmetimiz mevcuttur.

Ayrıca ürününüzün sorununu giderebilmek için orjinal yedek parça stokları arçelik teknik servis araçlarında mevcuttur.

Yedek parça siparişi yapılması gereken ürünlerinizin en kısa zamanda yedek parça temini yapılarak onarımı sağlanmaktadır.